Veganská koupelna

Já vím, já vím, jsme stránka o jídle… Ale zase jsme taky stránka, co podporuje minimalizaci utrpení všech, ať už zvířat, lidí, tak celý planety. A do vědomého rozhodování neodmyslitelně patří i další věci denní potřeby, jako je třeba vybavení našich koupelen.

10548205_1464297303829300_3911808610762125720_o

Oblíbila jsem si značku LUSH, která má netestované výrobky v recyklovaných obalech. Obzvlášť šampon BIG se solí a kondicionér HAPPY HAPPY JOY JOY. Kdo má dlouhý vlasy, tak ví, že ihned po umytí jsou… takový… moc… umytý a tak si na ně celoročně stříkám SEA SPRAY (teda pokud nejsem u moře, kde to postrádá smysl). Na fotce vidíte tento sprej přelitý do jiného rozprašovače, protože to firma LUSH ještě nedotáhla k dokonalosti a jejich rozprašovače spíš „kropí“ než „mlží“. Od stejné značky používám taky podkladový krém JACKIE OATES (lehký make-up když se urodí nějaká nedokonalost, mají myslím tři odstíny), peeling na rty (vlastně jenom protože je růžovej a chutná po žvejkačkách – holky pochopí), balzám na rty IT STARTED WITH A KISS, kterej má krásnej přirozenej odstín a taky maká jako tvářenka. A tím výrobky LUSH nekončí: Celý léto si stříkám na obličej a dekolt BREATH OF FRESH AIR. Jejich mýdla nebo bomby do koupele? Tabletky na čištění zubů? Vlastně mě ještě ničím nezklamali, kromě toho, že tam vždy utratím víc, než 4 členná rodina za jídlo na měsíc. (Jo a ještě tam vykukuje NEW CHARITY POT, jehož celková cena putuje na podporu organizace, (letos je to Proti srsti – která bojuje proti kožešinovým farmám) a LUSH každý tuším rok (?), vybírá organizaci jinou, aby se nepřispívalo jen na jednu. A to mě ba!)

Sprchové gely ORIGINAL SOURCE seženete v DM drogerii
a poslední vychytávka jsou HURRAW balzámy na rty – oblíbila jsem si mátu a lékořici. Mňam! Takže vlastně od toho jídla zas až tak daleko nejsme

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..